Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nidalee exploit


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam problem po zainstalowaniu paczuszki przy każdym skrypcie pisze ,,?,, nie chce mi się tego ręcznie aktualizować da się by samo się aktualizowało ?

Opublikowano

mam problem po zainstalowaniu paczuszki przy każdym skrypcie pisze ,,?,, nie chce mi się tego ręcznie aktualizować da się by samo się aktualizowało ?

ctrl + a prawym i aktualizuj

Opublikowano

mam problem po zainstalowaniu paczuszki przy każdym skrypcie pisze ,,?,, nie chce mi się tego ręcznie aktualizować da się by samo się aktualizowało ?

kliknij na skrypt następnie ctrl+a żeby zaznaczyć wszystkie klikasz prawy przycisk myszy i masz update and compile 

Opublikowano

Działa, wygrałem rankeda. Chyba nie odróżniasz, że Ci lepiej dzidy strzela nie ?

­

strzela lepiej, ale to przecież jest na niewidzialną dzidę, a u mnie nie chce działać.

Opublikowano

Nie ma tego już na githubie, więc pobierać paczkę brejna

 

strzela lepiej, ale to przecież jest na niewidzialną dzidę, a u mnie nie chce działać.

Ale po co Ci niewidzialna dzida jak masz 50% lepsze strzały :D

.

­

Opublikowano

czemu połowa skryptów w paczce braina nie działa jak to naprawić np do veigara mi nie działa ;/? i czy jest ban za ten exploid do nidalii 

Opublikowano

Aby exploit dział trzeba coś przerobić w kodzie.

Inaczej albo nie rzuca niewidzialnych dzid, albo lecą one słabo.

Opublikowano

Aby exploit dział trzeba coś przerobić w kodzie.

Inaczej albo nie rzuca niewidzialnych dzid, albo lecą one słabo.

-.-

lepiej Ci trafia a nie niewidzialne dzidy nie wypowiadaj się jak nie wiesz

­

Opublikowano

-.-

lepiej Ci trafia a nie niewidzialne dzidy nie wypowiadaj się jak nie wiesz

­

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

dowiedział się o tym od kolegi programisty, co trzeba tam zmienić...

co ma trafianie do exploita, wtf?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...